Замовив велосипед 15.06 оформили замовлення 19. 06. підняли ціну моє замовлення скасували . Нерекомендую.
Долго шла посылка.
заказывал тросик скоростной а пришел трос тормоза
Нажаль укр поштою завжди йдуть посилки з затримкою,
За тросік, пробачте, будемо уважніше
Все було в зборі , вічливий продавець. Дякую вам будемо звертатись до вас .
Продавець запевнив що одна чашка металева інша пластикова, але приїхала каретка з пластиковими чашками, але це пів біди, одна чашка була бракована оскільки ключ в неї не входив, довелось закручувати від руки та за допомогою викрутки та молотка. Дуже неприємно