35 000 ₴
25 799 ₴
Dorozhnik eLUX 26" — практичний та доступний електровелосипед, який ідеально підходить для міста, дачі та спокійних поїздок. Оснащений мотором 500W, зручною рамою та всім необхідним для комфортного пересування щодня.
Чудовий вибір для тих, хто шукає простий, надійний та економний електротранспорт.
Забезпечують просте обслуговування та надійне гальмування в міських умовах.
Згладжує нерівності дороги та підвищує комфорт під час їзди.
✔ Потужний мотор 500W
✔ Швидкість до 35 км/год
✔ Запас ходу до 40 км
✔ Міцна сталева рама
✔ Ідеально для щоденних поїздок
✔ Проста та надійна трансмісія
✔ Комфортна посадка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dorozhnik |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Цілісна |
| Діаметр колеса | 26 мм |
| Висота рульової стійки | 10 см |
| Особливості | Амортизатор, Ручне гальмо, Підніжка |
| Вага | 21 кг |
| Колір | Сріблястий |
| Потужність електродвигуна | 500 Вт |
| Рік випуску | 2026 |
| Час зарядки | 5 годин |
| Дистанція пробігу | 40 км |
| Максимальна швидкість | 35 км/год |
| Рекомендована гранична швидкість | 25 км/год |
| Стан | Новий |
| Ємність батареї | 13 А. г |
| Напруга акумулятору | 36 В |