37 000 ₴
28 499 ₴
Formula 29” (2026) — універсальний електричний хардтейл для міста, траси та легкого бездоріжжя. Посилена алюмінієва рама, потужний задній мотор і ємний акумулятор роблять цей електровелосипед відмінним вибором для щоденних поїздок, роботи, подорожей та активного відпочинку.
Завдяки запасу ходу до 75 км ви можете впевнено планувати довгі маршрути, а максимальна швидкість до 45 км/год дозволяє швидко та комфортно пересуватись навіть у міському трафіку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Formula |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Цілісна |
| Діаметр колеса | 29 мм |
| Висота рульової стійки | 10 см |
| Особливості | Амортизатор, Ножні гальма, Підніжка |
| Вага | 21 кг |
| Колір | Зелений |
| Потужність електродвигуна | 500 Вт |
| Рік випуску | 2026 |
| Час зарядки | 5 годин |
| Дистанція пробігу | 45 км |
| Максимальна швидкість | 45 км/год |
| Рекомендована гранична швидкість | 35 км/год |
| Стан | Новий |
| Ємність батареї | 13 А. г |
| Напруга акумулятору | 48 В |