180 ₴
Показати оптові ціниГрипси на дитячий велосипед, в кольорах
Грипси SPELI SBG-660S 90 mm, РОЗОВНІ, прямі, круглі, 90ммм, набір 2 шт., в упаковці
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Spelli |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 300 г |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Колір | Рожевий |
| Матеріал | Гума |
| Особливості | Продаються парою |
| Розмір | S |
| Тип | Гріпси |
| Гріпси | |
| Внутрішній діаметр | 22 мм |
| Кріплення | Посадка внатяг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 10 см |
| Діаметр | 30 мм |
| Ширина | 3 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | новий |