


539 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cross |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 33 см |
| Затискач на пружинах | Ні |
| Кріплення багажника | Переднє |
| Кріплення кошика | На кермо |
| Максимальне навантаження | 20 кг |
| Матеріал багажника | Сталь |
| Стан | Новий |
| Сумісність з гальмами | З дисковими, З обідними |
| Тип багажника | Кошик |
| Ширина | 27 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні (см) | 35 |
| Габарити паковання | 30х30х30 |
| Глибина в пакованні (см) | 30 |
| Категорія | Жіночі; Унісекс; Чоловічі |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Комплектація | Кошик, установний комплект |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | багажники |
| Ширина в пакованні (см) | 30 |