399 ₴
Показати оптові ціни| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ХВЗ |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 33.5 см |
| Затискач на пружинах | Ні |
| Кріплення багажника | Переднє |
| Кріплення кошика | На передню вилку |
| Максимальне навантаження | 25 кг |
| Матеріал багажника | Сталь |
| Стан | Новий |
| Сумісність з гальмами | З дисковими, З обідними |
| Тип багажника | Кошик |
| Ширина | 24 см |