Все чудово, хлопці розуміють свою роботу!!!
Неможливо зв'язатися з магазином. Велосипед приїхав не в повній комплектації,а саме не вистачає крил. Дзвонила до магазину на протязі 20 хвилин,відповіді не дочекалась
Дякую за порядність.