В описі було колесо з фото без втулки, а прийшло зі втулкою.
Я розумію, що підшипники зараз ніхто не змащує, тому не варто сподіватися, що вони будуть змащені тут. Покупці, просто беріть і мастіть.
Оперативно, культурно, в полном объеме выполнили заказ!!
Спасибо!