Продавець пунктуальністью не відповідає від слова Зовсім, замовлення відправляв майже дві неділі,хоча при цьому дзвонили майже кожного дня ще вибачались та обіцяли сьогодні відправити але до наступного дзвіка все знов те саме.,Продавця НЕ РАДЖУ!!!!
Купуйте у інших.
При оформленні заявки на товар безкоштовна доставка на розетку неможлива, а підписку на безкоштовну доставку вже оформлено :((
Інформація в обʼяви не правдива!!!
обслуговування супер!!!Якість супер!!!Ну а сума доставки-жесть.Замовлення коштує 650 грн,а доставка 231 грн.