Прислали не рабочий товар, и теперь завтраками кормят и не хотят решать проблему, не советую покупать в этом магазине
Магазин сподобався швидко зв'язалися і все відправили, багажник те що треба.
Все підійшло ,та відповідає опису , дякую.