Після замовлення продавець зателефонував та сказав, що товар в наявності та буде відправлений упродовж 3 діб, на сайті став статус замовлення «комплектується». Наприкінці 3 денного строку під вечір продавець зателефонував та сказав, що товар очікується наступного дня. До тепер товар не відправлений. Таким чином продавець просто звичайний «перекуп», виставляє товар без його наявності та потім шукає де його взяти щоб заробити
товар некондициЯ, но бистро и кач ествено обслужили.
Написало на промі , отримано три товари))) хоча замовляв одне колісо, тільки зараз побачив , що повинно було бути ще 2 подарунки, латки і ключик, яких не було, мабуть упаковщик дьорнув)) А загалом товар відповідає тому що замовив, правда на колесі здерта фаба сантиметрів 4... підкрасим.
чекав замість 3 днів тиждень,прислали не той акумулятор ( переплутали) і велосипед не того кольору, поміняли,але за доставку платив я.